הסקה מרכזית

 
 

מערכות לחימום תת רצפתי
מערכות החימום לבית כוללות צנרת פלסטיק או נחושת, המונחת מתחת לרצפות. דרך הצינורות מוזרמים מים המחוממים באמצעות תנור הסקה המופעל בגז, בחשמל, בסולר או בנפט.


ניתן לשלב את מערכות החימום התת רצפתי עם סוגים אחרים של מערכות חימום בבית, כגון רדיאטורים בחדרים אחרים או מערכות חימום מים לצריכה אישית, לבריכות שחייה או ג'קוזי ועוד.


יתרונות המערכת
חימום נעים – המים בצנרת הינם בטמפרטורה נמוכה ואחידה, והחום הינו נעים יותר מזה הנוצר על ידי מערכות חימום אחרות. החום נפלט מן הרצפה, שהיא האזור העיקרי שאינו מחומם כראוי באמצעות מערכות אחרות. החום אינו נפלט מיחידת קצה בעלת שטח מצומצם, אלא מתפזר בצורה אחידה מהרצפה כלפי מעלה.
בניגוד לשיטות חימום אחרות, מערכת החימום התת רצפתי אינה מרעישה, אינה מייבשת את האוויר ואינה יוצרת זרמי אוויר כמו מערכות מיזוג.


חימום אחיד – הצנרת מונחת תחת רצפת החדר כולו והחימום מורגש באופן אחיד בכל פינות החדר.


בטיחות מקסימלית – מאחר שאין פריסה של חוטי להט תחת הרצפה, אין כל סכנה של קרינה או של שדות מגנטיים בבית.


פיזור חום אידיאלי – חימום החדרים מן הרצפה מנצל את עקרון התפשטות החום בצורה טבעית – כלפי מעלה. מקור החום נמצא קרוב לבני הבית ומאפשר גם ישיבה על הרצפה ותנועה בבית ברגליים יחפות.


מתאים לחללים גבוהים – פיזור איטי של החום מלמטה למעלה הופך את שיטת החימום הנ"ל לאידיאלית עבור חללים גבוהים. המערכת מפחיתה את בזבוז החום בחלק העליון של החלל, ללא הפרעה אסתטית ותוך שמירה על חופש תכנון מרבי. המערכת מוסתרת תחת הריצוף ולכן אין גופי חימום בחלל המגורים ואין מגבלות בתכנון הארכיטקטוני.


*כל המערכת פועלת באמצעות מקור אנרגיה יחיד והיא מתוכננת בהתאמה אישית לכל צורך ודרישה*


 

 חימום הבית
חימום הבית

בקרה ושליטה
על מנת להפיק הנאה מושלמת וחיסכון מרבי באנרגיה, ניתן לפקד על הטמפרטורה של כל חדר או אזור באופן נפרד. לרשותכם עומד מגוון של תרמוסטטים, לרבות תרמוסטט דיגיטלי בשילוב שעון שבת, וכולם מפעילים ברזים חשמליים המווסתים את החום.
 

 
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר